IT SLUŽBY

Vyvíjíme CRM X|COMM do profesionálních Call center a podnikových HelpDesků. Dodáváme a spravujeme IT. Instalujeme počítačové sítě, kamerové a zabezpečovací systémy.

 

CRM SOFTWARE PRO CALL CENTRUM

Software CRM X|COMM pro Call centra je modulární stavebnicový systém vyvíjený již od roku 2003 naší firmou. Byl vytvořen pro zefektivnění komunikace a na ní navazujících činností v rámci CRM. X|COMM tedy nachází své uživatele v prostředí profesionálních Call center, u podnikových HelpDesků, v prodeji, logistice aj. CRM X|COMM má za sebou též celou řadu úspěšných projektů v marketingové oblasti při realizaci zajišťování spotřebitelských soutěží a provozu věrnostních klubů. Aktuální, praxí garantovaná, provozní zátěž systému je 140 současně pracujících operátorů/uživatelů. (Více informací zde…)

Programování software

Kromě CRM vytváříme software na míru podle potřeb zákazníků. Nejčastěji jde o webové prezentace, ale máme za sebou úspěšné integrace systémů ad. (Více informací zde…)

Databáze kontaktů

Formou prodeje či pronájmu nabízíme databáze kontaktů. (Více informací zde…)

DODÁVKY A SPRÁVA IT

Pomůžeme vám vybrat a spravovat technologie cenově a parametrově přesně podle vašich potřeb. (Více informací zde…)

Recovery servis

Disponujeme rozsáhlými ucelenými a průběžně aktualizovanými databázemi kontaktů. (Více informací zde…)

Kamerová a zabezpečovací technika

V současné době jsou zabezpečovací a kamerové systémy už nedílnou součástí informačních technologií. (Více informací zde…)